FILME COREENE ( KOREAN FILMS )

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FORUM DEDICAT IUBITORILOR DE FILME COREENE


    Episodul 48

    Admin Claudiu
    Admin Claudiu
    Fondator


    Mesaje : 1858
    Data de inscriere : 14/01/2010
    Varsta : 26
    Localizare : Cluj Napoca

    Episodul 48 Empty Episodul 48

    Mesaj  Admin Claudiu Joi Ian 27, 2011 5:33 am

    Dupa ce Yeo Mi Eul ii impartaseste lui Ju Mong temerea ei ca Dae So ii intinde o capcana, Ju Mong ii trimite pe O Yi, Ma Ri si Hyong Po sa se asigure ca ceea ce i-a spus Yeo Mi Eul ar putea fi adevarat. Cei trei ii confirma ca Armata de Fier este in urma asa-zis-ilor refugiati. Cu toate acestea, Ju Mong se hotaraste sa atace Armata de Fier imediat ce aceasta se va separa de soldatii Puyeo deghizati.

    Armata Da Mul ataca prin surprindere Armata de Fier si o nimiceste, apoi declanseaza ofensiva asupra refugiatilor deghizati condusi de Na Ro, caruia ii cruta viata si-l trimite la Dae So. Cand afla, Dae So este in culmea disperarii.

    Regele Geum Wa este tinut in detentie in camera sa si nu i se permite sa primeasca vizitatori. Lady Yu Hwa si Ye So Ya sunt luate ostatice. Dae So ameninta ca le va ucide in cazul in care Ju Mong nu va sosi pana la apusul soarelui in noaptea cu luna plina.

    O Yi, Ma Ri si Hyong Po primesc mesagerul de la Puyeo cu ultimatum-ul lui Dae So, dar decid sa nu ii spuna lui Ju Mong si, in schimb, se pregatesc sa mearga chiar ei la palat pentru a le elibera pe cele doua ostatice.


      Data/ora curentă este: Joi Apr 25, 2024 11:17 pm