FILME COREENE ( KOREAN FILMS )

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FORUM DEDICAT IUBITORILOR DE FILME COREENE


    Episodul 50

    Admin Claudiu
    Admin Claudiu
    Fondator


    Mesaje : 1858
    Data de inscriere : 14/01/2010
    Varsta : 26
    Localizare : Cluj Napoca

    Episodul 50 Empty Episodul 50

    Mesaj  Admin Claudiu Joi Apr 15, 2010 3:09 am

    Deok-man imprastie zvonul ca apele din jurul Fortaretei Daeya vor fi otravite pentru a o forta pe Mishil sa isi uneasca fortele pentru binele Shillei.
    Dupa o discutie cu Deok-man, Mi-shil nici nu vrea sa auda ca ar trebui sa imparta Shilla cu altcineva. in noul context, Bi-dam, ii arata lui Mi-shil scrisoarea in care imparatul ordona uciderea ei si ii spune acesteia ca daca nu va accepta propunerea lui Deok-man, o va face publica.
    Deok-man isi foloseste toate fortele pentru a crea haos in fortareata Daeya si pentru a diminua dorinta de lupta a inamicilor.
    Yeolgilchan, comandantul fortaretei Sokham, vine in sprijinul lui Mi-shil.

    Atat Deok-man cat si Mi-shil sunt ingrijorate de miscarea trupelor de la granite, si amandoua se intereseaza de miscarile trupelor Baekje… Mi-shil ii ordona lui Yeolgilchan sa se reintoarca si sa apere granita.
    Mi-shil este hotarata sa puna capat tuturor lucrurilor… In acest timp, Seol-won se preda in fata lui Deok-man neconditionat…

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Joi Apr 18, 2024 7:14 pm