FILME COREENE ( KOREAN FILMS )

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FORUM DEDICAT IUBITORILOR DE FILME COREENE


2 participanți

    Episodul 42

    Admin Claudiu
    Admin Claudiu
    Fondator


    Mesaje : 1858
    Data de inscriere : 14/01/2010
    Varsta : 26
    Localizare : Cluj Napoca

    Episodul 42 Empty Episodul 42

    Mesaj  Admin Claudiu Lun Apr 05, 2010 6:11 am

    Chun-chu ii dezvaluie lui Deok-man planul sau, promitandu-i ca daca va da gres, ii va accepta ajutorul dat.
    Seol-won ii spune lui Sejong ca nu a stiut de planul lui Chun-chu si ca trebuie sa ramana uniti, ca sa nu cada in capcana intinsa de acesta.
    In criza creeata, Mi-shil pleaca impreuna cu Chil-suk si Bi-dam intr-o calatorie…
    Juk-bang este primul care afla unde s-a dus Mi-shil. Deok-man este hotarata sa se intalneasca cu aceasta…

    Bo-jong si Seol-won afla ca Sejong il are aliat pe Ju-jin, comandantul a peste 5000 de oameni, armata cea mai apropiata de Sorabol. Acestia se tem de un razboi intern…
    Intr-o actiune disperata, Bo-jong il sechestreaza pe Sejong… Ha-jong ii raspunde cu aceeasi moneda si-l captureaza pe Seol-won.
    Deok-man si Mi-shil se intalnesc si discuta foarte deschis una cu cealalta… Mi-shil recunoaste ca se simte momentan nesemnificativa, dar adauga ca-si va reveni si va redeveni un advesar de temut.
    Dupa aceasta discutie, si dupa ce Mi-shil afla de mariajul lui Chun-chu, amandoua sunt hotarate sa ajunga cat mai repede inapoi in Sorabol…

    In cele din urma Seol-won reuseste sa-l convinga pe Sejong ca nu a avut niciun amestec in mariajul lui Chun-chu.
    Deok-man il avertizeaza pe Chun-chu ca a subestimat-o pe Mi-shil adaugand ca va lupta impotriva lui Mi-shil pentru a-l sustine…
    avatar
    tili
    Membru
    Membru


    Mesaje : 1
    Data de inscriere : 24/07/2010

    Episodul 42 Empty S.O.S.

    Mesaj  tili Lun Aug 02, 2010 3:54 am

    de ce nu pot sa vad filmele?
    Admin Claudiu
    Admin Claudiu
    Fondator


    Mesaje : 1858
    Data de inscriere : 14/01/2010
    Varsta : 26
    Localizare : Cluj Napoca

    Episodul 42 Empty Re: Episodul 42

    Mesaj  Admin Claudiu Lun Aug 02, 2010 4:03 am

    Cum adica nu poti sa vezi filmele?
    Pai cauti pe youtube :Queen Seondeok sau QSD episode...care il vrei.
    Succes! Daca nu poti imi spui din nou Wink

    Continut sponsorizat


    Episodul 42 Empty Re: Episodul 42

    Mesaj  Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Vin Apr 26, 2024 4:43 am