FILME COREENE ( KOREAN FILMS )

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FORUM DEDICAT IUBITORILOR DE FILME COREENE


    Episodul 20

    Admin Claudiu
    Admin Claudiu
    Fondator


    Mesaje : 1858
    Data de inscriere : 14/01/2010
    Varsta : 26
    Localizare : Cluj Napoca

    Episodul 20 Empty Episodul 20

    Mesaj  Admin Claudiu Vin Mar 05, 2010 4:27 am

    Deokman se intalneste cu regina in acelasi loc in care obisnuia sa se intalneasca si cu printesa. In momentul in care este pe punctul de a dezvalui cine este persoana care detine pumnalul Soyeobdo, apare Cheon Myeong. Aceasta incearca sa o determine pe Deokman sa nu dezvaluie nimic, dar fara rezultat. Atunci ii dezvaluie chiar ea mamei sale ca Deokman este fiica, respectiv sora sa, pierduta la nastere. Urmeaza o scena induiosatoare, in care regina da frau emotiilor legate de gasirea copilei pe care o pierduse la nastere din cauza circumstantelor.

    Deokman, in stare de soc la auzul acelor vesti, nu crede ca este printesa si are convingerea ca Cheon Myeong doreste sa-i dea o lectie. Este convinsa ca spusele lui Cheon Myeong sunt departe de adevar…

    Kim Yu Shin, sosit impreuna cu printesa Cheon Myeong, martor la intalnirea dintre mama si fiice, ii confirma ca cele spuse de printesa sunt reale si ca Deokman, intr-adevar, este sora geamana a printesei.

    Alertata de oamenii credinciosi ei, Mi Shil afla ca cel care a pus la cale o intalnire cu imparatul este Deokman, dar nu-i cunoaste intentiile…

    La randul sau, Eul Jae realizeaza ca persoana care are cunostinta despre pumnalul regelui Jinheung nu este Mi Shil sau So Hwa, asa cum banuia la inceput, ci Deokman. Il informeaza pe rege despre faptul ca Deokman a patruns in Daehwajeon si a lasat petitia si il sfatuieste ca Deokman sa fie prins pentru a descoperi cine se afla in spatele acestei conspiratii. De asemenea, il sfatuieste pe Rege sa o scoata pe So Hwa afara din Gyerim, pana se vor lamuri lucrurile. Printesa Cheon Myeong si regina Maya incep sa-si faca griji pentru soarta lui Deokman…

    In timp ce Kim Yu Shin incearca sa o scoata pe Deokman din palat, acestia sunt vazuti de catre Al Cheon, care primise ordin de la Eul Jae sa-l gaseasca pe Deokman…

      Data/ora curentă este: Joi Mar 28, 2024 4:11 am