FILME COREENE ( KOREAN FILMS )

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FORUM DEDICAT IUBITORILOR DE FILME COREENE


    Episodul 12

    Admin Claudiu
    Admin Claudiu
    Fondator


    Mesaje : 1858
    Data de inscriere : 14/01/2010
    Varsta : 26
    Localizare : Cluj Napoca

    Episodul 12 Empty Episodul 12

    Mesaj  Admin Claudiu Joi Dec 09, 2010 4:13 am

    Yeo Mi Eul aranjeaza ca Hae Mo Soo sa se revada in cele din urma cu Yu Hwa. Urmeaza momente emotionante, in care Yu Hwa reuseste sa isi verse sufletul si tot ce tinuse in inima in toti acesti ani, intr-o scena in care cu greu isi retine lacrimile.
    Dupa emotionanta intalnire cu Yu Hwa, Hae Mo Soo se intoarce la cabana din munti unde il gaseste pe Ju Mong adormit. Se aseaza cu grija langa el, punandu-i mana pe obraz, iar lacrimile ii curg fara sa vrea.


    Intre timp, la palat, Yu Hwa ii marturiseste regelui Geum Wa de intalnirea sa secreta cu Hae Mosoo.
    Luat prin surprindere, Gum Wa o roaga sa ii spuna unde il poate gasi, la randul sau dorindu-si cu
    disperare sa isi revada prietenul…
    Ju Mong invata taina trasului cu arcul de la un adevarat Maestru, cum este generalul Hae Mo Soo; Jumong este uluit de rapiditatea aratata de Hae Mo Soo, care trage a doua sageata la tinta, inainte ca prima sa ajunga la tinta. Hae Mo su ia hotararea sa paraseasca in cele din urma regatul Buyeo, si ii spune lui Ju Mong sa plece sa isi vada mama.
    Intre timp insa, Dae So este pe urmele lui Hae Mo Soo, aducand cu el cateva sute de soldati!
    Geum wa pleaca de asemenea, deghizat, sa il intalneasca pe Hae Mo su.


    www.koreafilm.ro

      Data/ora curentă este: Lun Mai 06, 2024 1:03 am