FILME COREENE ( KOREAN FILMS )

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FORUM DEDICAT IUBITORILOR DE FILME COREENE


3 participanți

    Cei mai activi membri ai forumului.

    Admin Claudiu
    Admin Claudiu
    Fondator


    Mesaje : 1858
    Data de inscriere : 14/01/2010
    Varsta : 26
    Localizare : Cluj Napoca

    Cei mai activi membri ai forumului. Empty Cei mai activi membri ai forumului.

    Mesaj  Admin Claudiu Dum Mar 27, 2011 6:50 am

    Tinand cont ca de foarte mult timp nu am mai deschis concursuri astazi voi deschide unul nou deoarece mia venit o idee. Pentru ca sa mai marim si noi numarul de mesaje si numarul membrilor activi...acest concurs se va baza pe...activitatea de pe forum. Si mai exact timp de 1 luna adica incepand de astazi si pana in data de 27 Aprilie , voi nota in fiecare zi pe cei mai activi scriitori de mesaje. Si cand zic scriitori de mesaje , nu ma refer la mesaje de genul : "da , faina poza!" sau "nu pot sa cred ce tampit e ixulescu"...nu...mesaje creative , care sa ajute la imbogatirea forumului nostru.
    Si bineinteles ca sa ajungem la partea mai interesanta...premiul care va consta in felul urmator : O DIPLOMA PENTRU CEL MAI ACTIV MEMBRU (care va fi de 3 locuri...I , II , III) + site-ul de unde va puteti descarca gratis orice film impreuna cu numele si parola pentru a-l putea descarca.
    Eu sper ca la acest concurs sa participe mai multi membri. ACUM REGULILE : Daca postati mai mult de 3 mesaje de genul : y-escu este foarte bun sau ixulescu e dragut in poza asta (mesaje fara sens) veti fi descalificat si mesajele pe care le veti scrie in continuare nu vor fi luate in considerare. Daca poluati degeaba si faceti post-haunting , adica pur si simplu scrieti mesaje de-a dragul de-a scrie sau scrieti acelasi mesaj in topicuri diferite de 3-4 ori veti fi idem si la fel , descalificati.
    Concursul va incepe acum la ora 21:00:00 si se va incheia in 27 Aprilie cel mai probabil tot la ora 21.00 .
    Succes
    !
    Admin Claudiu
    Admin Claudiu
    Fondator


    Mesaje : 1858
    Data de inscriere : 14/01/2010
    Varsta : 26
    Localizare : Cluj Napoca

    Cei mai activi membri ai forumului. Empty Re: Cei mai activi membri ai forumului.

    Mesaj  Admin Claudiu Sam Apr 16, 2011 8:31 am

    NIMENI NIMIC? MA UIMITI OAMENI BUNI!
    RaLuKa
    RaLuKa
    Membru
    Membru


    Mesaje : 75
    Data de inscriere : 28/11/2010
    Varsta : 27
    Localizare : Piatra-Neamt

    Cei mai activi membri ai forumului. Empty Re: Cei mai activi membri ai forumului.

    Mesaj  RaLuKa Vin Apr 22, 2011 9:34 pm

    nu prea am mai avut timp sa scriu ..pregatirile de pasti :)dar am sa incerc sa intru mai des pe forum!! PASTE FERICIT TUTUROR!
    Admin Claudiu
    Admin Claudiu
    Fondator


    Mesaje : 1858
    Data de inscriere : 14/01/2010
    Varsta : 26
    Localizare : Cluj Napoca

    Cei mai activi membri ai forumului. Empty Re: Cei mai activi membri ai forumului.

    Mesaj  Admin Claudiu Sam Apr 23, 2011 8:24 pm

    PASTE FERICIT SI TIE. Am inteles cum sta treaba dar asta e. HRISTOS A INVIAT! Wink
    RaLuKa
    RaLuKa
    Membru
    Membru


    Mesaje : 75
    Data de inscriere : 28/11/2010
    Varsta : 27
    Localizare : Piatra-Neamt

    Cei mai activi membri ai forumului. Empty Re: Cei mai activi membri ai forumului.

    Mesaj  RaLuKa Sam Apr 23, 2011 9:14 pm

    Adevarat a Inviat ! Razz
    avatar
    Talk.
    Fondator


    Mesaje : 104
    Data de inscriere : 15/09/2010

    Cei mai activi membri ai forumului. Empty Re: Cei mai activi membri ai forumului.

    Mesaj  Talk. Mar Aug 09, 2011 5:26 am

    Cum sta cu concurs'ul?
    Admin Claudiu
    Admin Claudiu
    Fondator


    Mesaje : 1858
    Data de inscriere : 14/01/2010
    Varsta : 26
    Localizare : Cluj Napoca

    Cei mai activi membri ai forumului. Empty Re: Cei mai activi membri ai forumului.

    Mesaj  Admin Claudiu Mar Aug 09, 2011 8:14 am

    Cam prost! Sad
    avatar
    Talk.
    Fondator


    Mesaje : 104
    Data de inscriere : 15/09/2010

    Cei mai activi membri ai forumului. Empty Re: Cei mai activi membri ai forumului.

    Mesaj  Talk. Joi Noi 03, 2011 9:23 am

    Mai lasam topicul deschis?
    Admin Claudiu
    Admin Claudiu
    Fondator


    Mesaje : 1858
    Data de inscriere : 14/01/2010
    Varsta : 26
    Localizare : Cluj Napoca

    Cei mai activi membri ai forumului. Empty Re: Cei mai activi membri ai forumului.

    Mesaj  Admin Claudiu Joi Noi 03, 2011 10:25 am

    Nu!

    Continut sponsorizat


    Cei mai activi membri ai forumului. Empty Re: Cei mai activi membri ai forumului.

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Mar 28, 2024 10:31 am