FILME COREENE ( KOREAN FILMS )

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FORUM DEDICAT IUBITORILOR DE FILME COREENE


2 participanți

    noul serial

    Ratiu Catalina
    Ratiu Catalina
    Fondator


    Mesaje : 100
    Data de inscriere : 02/02/2010
    Varsta : 27

    noul serial Empty noul serial

    Mesaj  Ratiu Catalina Mar Feb 02, 2010 10:43 am

    Eu cred sincer ca acest film ne va surprinde in mod placut. Desi imi pare rau ca se termina Furtuna la palat si perioada dintre cele doua este destul de mare sunt sigura ca va fi minunat. Asa am crezut si despre Furtuna la palat dupa ce s-a terminat Giuvaerul palatului si iata-ma acum in aceeasi situatie. Cred ca vom fi surprinsi din nou de actori , de costume , de decor, de milioanele de fani pe care ii va strange acest nou sa spunem SUCCES , dar sa nu mai mergem inaite cu laudele , stiti cu se spune -La pomul laudat nu te du cu sacul- Sa asteptam daca ne va intrece asteptarile . Va pup si apropo ii super site-ul si ms pentru invitatie. BYE BYE si o vizionare placuta a ultimului episod din furtuna la palat . Pe curand. king lol! cheers Razz Embarassed I love you Shocked Surprised Sad


    Ultima editare efectuata de catre Ratiu Catalina in Lun Aug 09, 2010 3:34 am, editata de 1 ori
    Admin Claudiu
    Admin Claudiu
    Fondator


    Mesaje : 1858
    Data de inscriere : 14/01/2010
    Varsta : 26
    Localizare : Cluj Napoca

    noul serial Empty Bun venit si despre film...

    Mesaj  Admin Claudiu Mier Feb 03, 2010 1:02 am

    Bun venit Catalina !!! Smile
    Cat despre noul film nu ma voi pronunta decat cand il voi vedea .

      Data/ora curentă este: Dum Apr 28, 2024 3:59 am