FILME COREENE ( KOREAN FILMS )

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FORUM DEDICAT IUBITORILOR DE FILME COREENE


    Episodul 34

    Admin Claudiu
    Admin Claudiu
    Fondator


    Mesaje : 1858
    Data de inscriere : 14/01/2010
    Varsta : 26
    Localizare : Cluj Napoca

    Episodul 34 Empty Episodul 34

    Mesaj  Admin Claudiu Mier Mar 24, 2010 3:08 am

    Munno il recunoaste ca discipol pe Bi Dam si, ca urmare, acesta capata dreptul de a participa la concurs, alaturi de cei 32 de Hwarangi calificati din diverse regiuni.

    Intre timp, regele Jinpyeong afla ca Mi Shil si-a trimis oamenii sa-l aduca pe Chun Chu, fiul defunctei printese Cheon Myeong, inaintea oamenilor regelui. Regele este ingrijorat de soarta nepotului sau…

    Chun-chu este adus de Daenambo…

    In semifinala concursului ajung Yu Shin, Al Cheon, Bo Jong si Bi Dam, toti prezentand numeroase rani in urma precedentelor dueluri sustinute. Yu Shin se va lupta cu Al Cheon si Bo Jong cu Bi Dam.

    Daenambo afla ca lui Chun Chu ii este frica sa calareasca si ca acesta nu a mai calarit pana acum. Dupa ce face prima incearcare, Chun Chu este din nou obosit si doreste sa se odihneasca.

    In prima semifinala, Yu Shin il invinge pe Al Cheon, dar este grav ranit.

    Intre timp, Chun Chu nu mai este de gasit… Daenambo il cauta cu disperare…

    In cealalta semifinala, Bi Dam, printr-o miscare invatata pe ascuns de la Munno, il invinge pe Bo Jong…

    Duelul din finala dintre Bi Dam si Yu Shin ridica multe semne de intrebare… Printre spectatori, ajunge si Chun Chu…

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Vin Apr 26, 2024 3:55 am