FILME COREENE ( KOREAN FILMS )

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FORUM DEDICAT IUBITORILOR DE FILME COREENE


    Despre film

    michelle
    michelle
    Membru
    Membru


    Mesaje : 534
    Data de inscriere : 18/09/2011
    Varsta : 28
    Localizare : feldru bistrita-nasaud

    Despre film Empty Despre film

    Mesaj  michelle Mier Dec 07, 2011 3:47 am

    Jan Di este o fata modesta a carei familii detine o spalatorie situat in apropierea cunoscutului Colegiu Shin Hwa.Jan Di se intalneste cu cei mai cunoscuti ,mai bogati si mai rasfatati baieti ,acetia fac parte dintr-un grup numit F4 si este format si 4 baieti.
    Jan Di il salveaza pe unul dintre baieti care vroia sa se arunce de pe acoperis si primeste o bursa de inot si intra la colegiu .
    De aici incep problemele lui Jan Di cea mai vesela si iubitoare fata pe care o cunosc cei patru baieti.
    In distributie :
    Koo Hye Sun= Jan Di
    Kim Hyun Joong=Ji Hu
    Lee Min Ho=Gu Jun-pyo
    michelle
    michelle
    Membru
    Membru


    Mesaje : 534
    Data de inscriere : 18/09/2011
    Varsta : 28
    Localizare : feldru bistrita-nasaud

    Despre film Empty Re: Despre film

    Mesaj  michelle Sam Ian 07, 2012 1:09 am

    Serialul este un remake de success al cărţilor de benzi desenate cu acelaşi nume din Japonia. Jan-di este o tânără foarte deşteaptă, cu un puternic simţ al dreptăţii, plină de energie, dar săracă. Jan se transferă dintr-un accident la un liceu renumit, unde se împrieteneşte cu patru băieţi frumoşi şi bogaţi, dar situaţia se complică în momentul în care liderul "Flower Four" (F4), Gu Jun-pyo, se îndrăgosteşte de Jan-di. Gu Jun-pyo este liderul F4 şi unul dintre moştenitorii imperiului Sinhwa Group. În spatele aroganţei şi al snobismului se ascunde un tânăr timid în preajma fetelor, cu o fire romantică. Cu toate acestea, Gu Jun-pyo reuşeşte s-o cucerească pe Jan-Di cu dragostea lui sinceră.
    O mica schimbare Very Happy

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Vin Apr 26, 2024 7:29 am