FILME COREENE ( KOREAN FILMS )

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FORUM DEDICAT IUBITORILOR DE FILME COREENE


    Episodul 51

    Admin Claudiu
    Admin Claudiu
    Fondator


    Mesaje : 1858
    Data de inscriere : 14/01/2010
    Varsta : 26
    Localizare : Cluj Napoca

    Episodul 51 Empty Episodul 51

    Mesaj  Admin Claudiu Vin Apr 16, 2010 3:16 am

    Suntem martorii unui episod dramatic, in care Mi-shil isi ia viata, determinand preluarea controlului asupra fortaretei Daeya de catre Deok-man. Aceasta afla abia dupa moartea lui Mi-shil ca aceasta era mama lui Bi-dam.
    Spre surprinderea lui Seok-pum, Chil-suk nu doreste sa se predea si este hotarat sa indeplineasca ultimul ordin primit de la Mi-shil: acela de a o ucide pe printesa Deok-man… Seok-pum este de partea acestuia…

    Deok-man este chemata de urgenta la palat. Regele Jinpyeong este pe patul de moarte si, cu ultimele cuvinte, ii spune lui Deok-man ca trebuie sa-si ideplineasca visul: sa devina Stapanul celor Trei Hani.

    Seol-won ii spune lui Bi-dam ca Mi-shil s-a sinucis pentru viitorul fiului ei, marturisindu-i ca a primit un ultim ordin de la Mi-shil: acela de a-l inscauna pe Bi-dam rege.

    Deok-man doreste sa infiinteze un Serviciu Secret care sa urmareasca celelalte departamente ale statului, serviciu din care sa faca parte Seol-won, Bo-jong, Ha-jong si Yeom-jong. Servicul urma sa fie condus de Bi-dam si direct subordonat printesei…

    Descoperim o Deok-man schimbata, care nu mai are incredere deplina in nimeni…

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Vin Apr 19, 2024 4:16 am