FILME COREENE ( KOREAN FILMS )

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FORUM DEDICAT IUBITORILOR DE FILME COREENE


    Episodul 32

    Admin Claudiu
    Admin Claudiu
    Fondator


    Mesaje : 1858
    Data de inscriere : 14/01/2010
    Varsta : 26
    Localizare : Cluj Napoca

    Episodul 32 Empty Episodul 32

    Mesaj  Admin Claudiu Lun Mar 22, 2010 5:04 am

    Yu Shin, ajutat de Deokman, descopera cel de-al treilea inteles al numelui regatului dar, in cadrul competitiei, nu da raspunsul complet. Totusi, Munno il desemneaza ca fiind castigator al celei de-a doua probe a concursului.

    Deokman are o discutie cu Munno in care ii spune acestuia despre faptul ca stie care este cel de-al treilea inteles al numelui Shillei, dar acesta inca nu o vede capabila sa duca la indeplinire visul regelui Jinheung. Deokman ii ofera lui Munno argumentele pentru care ea ar trebui sa devina Suverana si sa ofere speranta tuturor supusilor de a trai uniti intr-un singur mare regat.

    Bi Dam asista la discutia dintre Deokman si Munno si isi aminteste cum in copilaria sa Munno obisnuia sa il duca in locuri riscante in Goguryeo, chiar si in Baekje spunandu-i ca facea toate aceste pregatiri pentru viitor, dar ca ii va dezvalui la momentul potrivit motivul. Tanarul Bi Dam trebuia sa studieze si sa-si insuseasca tehnicile de arte martiale, iar Munno avea sa il ajute sa atinga teluri inalte. Isi da seama acum ca Munno facea inca de atunci pregatiri pentru unificarea celor trei natiuni Shilla, Baekje si Goguryeo intr-un mare regat. Inainte de marele duel, spre surprinderea lui Yu Shin, Mi Shil vine si ii da sfaturi privind competitia Bi Jae…

    Bi Dam incepe sa capete convingerea ca mama sa este Mi Shil. Dupa o discutie in contradictoriu cu Munno, este hotarat sa faca orice ca Yu Shin sa castige duelul. In ultimul moment, se inscrie si el in competitie…

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Joi Mar 28, 2024 10:57 am